Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségellenőr

Schäfer-Oesterle
Hirdetés azonosító:3781

A Schäfer-Oesterle Kft. a francia tulajdonban lévő GMD cégcsoport tagja, jelenleg három bonyhádi telephellyel rendelkezünk.

Cégünk a járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Ügyfeleink a nagy európai prémium gyártók (Porsche, Audi, AMG/Mercedes, Bentley, Lamborghini), illetve az ő első számú beszállítóik.

Bonyhádi munkavégzéssel keresünk minőségellenőr pozícióra munkatársakat.

Feladataid lesznek:

  • a termékek részleges vagy teljes ellenőrzése a kiszállítás előtt (Q-Wall, Firewall)
  • műszakkezdés előtt ellenőrizni a munkavégzéshez szükséges mérő és minősítő eszközöket
  • az ellenőrzések során szükséges dokumentációk töltése
  • hibagyűjtő kártyák töltése
  • eseti válogatási akciókban történő részvétel és adatszolgáltatás az illetékes kollégák felé

Amit mi kérünk:

  • gyári munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • MS Office, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • precizitás
  • rugalmas hozzáállás
  • igényesség, szépérzék

Előnyként értékeljük:

  • bőripari ismeretek
  • autóipari tapasztalat
  • minőségellenőrzés terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • professzionális munkakörnyezet
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • jelenléti bónusz
  • a bejárás támogatása
  • nálunk fontos az ember
  • temperamentumos, pozitív munkatársak
  • jól együtt lehet működni a vezetőkkel is

Jelentkezéshez küldj önéletrajzot az allas@schaefer-oesterle.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Telefonon is felveheted velünk a kapcsolatot: 30/952-1268

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Vezetői engedély igen