Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségellenőr

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7082

Minőségellenőröket keresünk azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A gyártás megkezdése előtt a gyártás elvégzéséhez szükséges körülmények ellenőrzése és dokumentálása
  • A félkész- és késztermékek minőségének mintavételes ellenőrzése
  • A késztermékek minőségi ellenőrzését követő könyvelések elvégzése
  • Az ellenőrzéshez és átvételhez szükséges dokumentumok, feljegyzések kezelése
  • Nem megfelelő termékek kezelése, dokumentálása, a vonatkozó könyvelések elvégzése
  • Nem-megfelelőségek és kiváltó okaik azonosítása és dokumentálásuk.
  • Aktív részvétel a javító-és helyesbítő tevékenységek elvégzésében
  • Az Integrált Irányítási Rendszerben meghatározott feladatok elvégzése, amelyet a benne meghatározott szabványok, a Minőségirányítási Kézikönyv és az Eljárási Utasítások előírnak, megkövetelnek.

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Műszaki érzék
  • Kreatív gondolkodás, problémamegoldó képesség.
  • Erős motiváció, kezdeményezőképesség, önálló munkavégzés.
  • 2 műszak vállalása

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Cafeteria 12.000 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Életbiztosítás a belépés napjától
  • Kávé-üdítő-édességautomata hozzájárulás
  • Túlóra bónusz
  • Éves bónuszkifizetés
  • Hetente 3x gyümölcsnapok
  • Ingyenes céges buszjárat BudapestEsztergom, Piliscsév, Dorog, Sárisáp, Solymár, Pilisvörösvár, Piliscsaba, Dág, Csolnok, Úny, Tinnye, Üröm, és még számos környező városból
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat

Munkavégzés helye: Pilisszentiván

Jelentkezni a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címen lehet, vagy hívja a 06203538667-es számot!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Pest megye)

Minőségellenőr állás mentése