Bejelentkezés          Regisztráció

Minőségellenőr

GANZ MOTOR Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7330

Szeretné magát kipróbálni a vasúti gépgyártás egyetlen hazai tulajdonú, nemzetközileg elismert szereplőjének munkatársaként? Legyen tevékeny részese a GANZ közel 200 éves történelmének és jelentkezzen – az egyedi vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó – Ganz Motor Kft. csapatába

MINŐSÉGELLENŐR

munkakörbe!

Amit nyújtani tudunk, ha nálunk helyezkedik el:

  • bejelentett, főállású foglalkoztatást, hétfőtől péntekig, egy műszakos munkarendben (6:00 – 14:20 között)
  • stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk, jól megközelíthető, fedett üzemcsarnokunkban
  • részt vehet belső képzéseinken és támogatjuk a szakmai fejlődését, előmenetelét
  • munkabére mellett részesül juttatásainkban, mint az önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, és a kedvezményes üdülési támogatás

Ön a megfelelő jelölt számunkra, ha:

  • rendelkezik középfokú fémipari vagy gépipari végzettséggel és 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal
  • ismeri a vizsgálati módszereket és a mérőeszközöket
  • jártas a műszaki rajzolvasásban
  • felhasználói szinten tudja kezelni a számítógépet (excel, word)
  • a kiválasztás során előnyként ismerjük el, ha rendelkezik roncsolásmentes anyagvizsgálói bizonyítvánnyal (VT, PT, MT, UT), van OKJ-s minőségellenőri végzettsége (51-540101), vagy ismeri a minőségtanúsítási szabványokat

Ha egymást választjuk, az alábbi feladatai lesznek nálunk:

  • első darabok ellenőrzése, gyártásközi és végellenőrzés
  • kooperációban végzett munkák ellenőrzése,
  • raktárba beérkező idegen áru minőségi átvétele, műbizonylat ellenőrzése
  • feljegyzések készítése, vizsgálati dokumentáció összeállítása, vállalatirányítási rendszerbe történő dokumentálása

Minőségellenőr(7330) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola