Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

molekuláris biológus

OC-Recruitment GmbH & Co. KG
Hirdetés azonosító:6535

molekuláris biológus keresve Tübingen környéken, Baden-Württembergben

Feladatok/Felelősségek

  • Molekuláris genetikai tesztrendszerek fejlesztése az ISO 9001/13485 szerint
  • Fejlesztési projektek felügyelete a tervezési fázistól az átadásig a gyártásig és a minőségellenőrzésig
  • Minőségirányítási rendszerünk szerinti fejlesztési projektek dokumentálása
  • Értékelő tanulmányok felügyelete
  • A műszaki személyzet útmutatása
  • A fejlesztő munka bemutatása

Képesítések

  • Egyetemi vagy műszaki főiskolai végzettség (biológia, mikrobiológia, biokémia vagy biotechnológia)
  • Kvantitatív valós idejű PCR és/vagy többcsatornás/multiplex PCR területén szerzett tapasztalat
  • Automatizált DNS/RNS extrakciós folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Virológiai háttér és a 2. kockázati csoportba tartozó vírusok kezelésében szerzett tapasztalat az IfSG (Fertőzésvédelmi törvény) 44. §-a szerint előnyt jelent.
  • Nyitott és kommunikatív személyiség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientáltság és felelősségvállalási hajlandóság
  • Csapatmunkára való képesség és magas motiváció elhivatottság és rugalmasság
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Nagyon jó angol és informatikai ismeretek

A fizetés évente: 55.000€ bruttó.

érdeklődök küldjék kérem erre a címre az önéletrajzukat:
tb.ext@oc-recruitment.de

Kategória:

Egészségügy / Betegápolás

Munkavégzés helye:

Külföld

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 4600 Ft

molekuláris biológus állás mentése