Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Monitorfigyelő

DUCATO SEC KFT.
Hirdetés azonosító:3797

Vagyonvédelmi cég keres kereskedelmi végzettséggel és/vagy gyakorlattal rendelkező személyeket monitorfigyelő pozícióba!

Főbb feladatok:

  • Kereskedelmi egységek szabályszerű működésének ellenőrzése
  • Hiányok okainak feltárása
  • Hatósági felkérések feldolgozása
  • Zárt láncú kamerarendszer kezelése készletgazdálkodási táblázatok segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi egységek gyakorlati ismerete
  • Tényleges felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Excel, Word)
  • Jó kommunikációs, analitikus készség
  • Hosszútávra gondolkodó, felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Fix munkaidő (hétköznap 12 óra, 8.00-20.00, hétvégén 8 órás munkaidő, 8.00-16.00)
  • Kulturált irodai környezet
  • Fiatal, agilis vezetőség
  • Nettó 1040 forintos órabér (Átlagosan havi 200.000 Ft nettó, de ha többet szeretnél keresni, túlóra lehetőség van)
  • Útiköltség hozzájárulás
  • Budapestről céges buszjárat biztosított
  • AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG
  • A munkához szükséges elméleti és gyakorlati betanulást ténylegesen biztosítjuk!

Munkavégzés helye: Alsónémedi Logisztikai Park

Kategória:

Személy és vagyonvédelem

Munkavégzés helye:

Pest megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem