Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Mozdonyvezető

Magyar Vasúti Áruszállító Kft.
Hirdetés azonosító:3799

A Magyar Vasúti Áruszállító Kft.

felvételt hirdet

munkakörbe!

2010 óta dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég, debreceni székhellyel az ország egész területéről keres munkavállalókat a fent említett pozícióba.

Elvárások:

  • mozdonyvezetői képesítés (dízel és/vagy villany)
  • több mint 5 éves szakmai tapasztalat
  • országos vonalismeret

Előnyt jelent:

  • budapesti, Budapest környéki vagy dunántúli lakóhely

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas, versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • teljes munkaidő változó munkavégzési hellyel
  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel
  • cafeteria: bruttó 422.130 Ft/év
  • hűségjutalom: nettó 300.000 Ft/év összegben
  • utazási km: a munkaidőn kívül eső, szolgálat ellátásához szükséges utazási időre járó díjazás
  • plusz díjazási forma: ami a megtett mozdony km teljesítménnyel arányos
  • START Klub VIP kártya biztosítása, mely ingyen utazásra jogosít Magyarország egész területén
  • folyamatos szakmai fejlődés

Várjuk jelentkezését,

amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és elhivatottságot érez e felelősségteljes munkával szemben; illetve egy megbízható, kitartó, dinamikus egyéniség.

Érdeklődni lehet:

vagy személyesen az MVÁ Kft. székhelyén: 4028 Debrecen, Árpád tér 36-37.

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Országos