Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műhelyvezető

Szána Bútor Kft.
Hirdetés azonosító:5336

Ha szeretsz egyedi tervezésű, szép, esztétikus és igényes munkát kiadni a kezedből, amelyek visszatérő és elégedett megrendelőket eredményeznek, akkor itt a helyed!

Főbb feladatok:

- Kb. 10 fős csapat összefogása, koordinálása

- Munkafolyamat kontrollálása

Elvárások:

- Faipari végzettség

- Ez a munka tartogat változatosságot számodra, de jónak kell lenned a rutinfeladatokban is

- Szorgalmas, precíz, munkájára igényes

- Ápolt megjelenés

- Jó munkabírás

- Józan életű

Előny:

- B kategóriás jogosítvány

- Angol nyelv

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszútávú munkalehetőség

- Változatos, kihívásokat tartogató munka

- Versenyképes jövedelem

- Megbecsülés

- Jó csapat

- Az új munkatársak beilleszkedésére figyelmet szentelünk

Jelentkezés a hr@szana.hu e-mail címen fényképes önéletrajzzal Mandl Erikánál.

Vagy hívd a 0670 434 9993-as telefonszámot.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen