Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Munkaügyi ügyintéző

Waberer's International
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4083

Feladatok

  • Munkaszerződések, valamint módosítások elkészítése;
  • Be- és kiléptetések bonyolítása, felmondások elkészítése;
  • NAV felé biztosítottakkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés;
  • Szerződéses és egyéb adatok illetve szabadságok karbantartása, rögzítése a bérszámfejtő szoftverben;
  • Munkavállalók részére tájékoztatás munkaviszonnyal kapcsolatos kérdésekben;
  • Kapcsolattartás hivatalos szervekkel, valamint társosztályokkal;
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése a szakmai vezető részére.

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (személyügyi ügyintéző, TB ügyintéző, stb.);
  • Minimum 3 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Jogszabályi háttér magas fokú ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • Bér- és/vagy TB területen szerzett tapasztalat;
  • Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Nexon bérszámfejtő program gyakorlati ismerete.

Szükséges kompetenciák

  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Ügyfélközpontúság;
  • Türelmes, higgadt személyiség;
  • Problémamegoldó képesség, monotóniatűrés;
  • Csapatszellem;
  • Terhelhetőség és konfliktuskezelő képesség.

Amit a Waberer’s kínál

  • Stabil munkahely;
  • Kellemes munkahelyi légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Kategória:

HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola