Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Munkavédelmi vezető

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:4543

Munkavédelmi vezetőt keresünk Baranya megyébe!

Milyen feladatai lesznek?

  • Betartatja a cégcsoport és a magyar munkavédelmi szabályokat.

  • Új munkavédelmi eljárásokat vezet be.

  • Fenntartja és folyamatosan fejleszti a cégcsoport által képviselt munkavédelmi kultúrát.

  • Kivizsgálja és jelenti a kvázi- és munkabaleseteket.

  • Nemzetközi riportokat készít és képviseli a céget a régió szintű tárgyalásokon.

Mi kell a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum egy középfokú munkavédelmi képesítés (pl. munkavédelmi technikus)

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Munkavédelem terén szerzett tapasztalat - gyártási / üzemi környezetben

  • Vezetői készségek

  • Határozott fellépés, terhelhetőség, rendszerszemléletű gondolkodás

Milyen juttatási csomagra lehet számítani?

  • Szakmai képzések

  • Éves cafeteria keret a próbaidő után

  • Bejárás támogatása

  • Éves bónusz

  • Jó munkahelyi légkör

  • Francia tulajdonban lévő, stabil vállalati háttér

  • A cég hosszú távra tervez, reméljük Ön is!

Jelentkezni önéletrajzzal lehet Dóránál a 05557@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Középvezető
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen