Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki asszisztens

Telecom-fort Kft.
Hirdetés azonosító:5884

A távközlési kivitelezéssel foglalkozó Telecom-Fort Kft. munkatársat keres Műszaki asszisztens munkakör betöltésére.

Feladatok:

-       Témavezető munkájának segítése a tervezői és kivitelezési munkafolyamatok koordinálásában, adminisztrációjában

-       árajánlatok, megrendelések, teljesítési igazolások, kezelése, helyzetjelentés, elvégzett munkák készrejelentése

-       kapcsolatos dokumentáció előállítása, rendszerezése, feltöltése

-       kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, a kivitelezési munkafolyamatok figyelemmel kisérése

határidők figyelése, futó projektek, munkafolyamatok kézben tartása

Elvárások:

-       Microsoft Word/Excel/Outlook felhasználói szintű ismerete

-       adminisztratív területen szerzett tapasztalat

-       nagy munkabírás, szorgalom, precizitás

Előnyt jelent:

-       szakirányú gyakorlat

-       távközlési szolgáltatói hálózatok iránti érdeklődés

Munkavégzés helye: Budakeszi

Jelentkezés elküldése a következő e-mail címre: tcf@telecom-fort.hu

Mobil:+3630/931-0561

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budakeszi (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola

Műszaki asszisztens állás mentése