Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki előkészítő, koordinátor (magasépítés)

Partum Management Kft
Hirdetés azonosító:5310

Budapesti székhelyű cég kivitelezési munkák előkészítésére, koordinálására
releváns szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Főbb feladatok:

  • tervdokumentációk felmérése
  • műszaki és pályázati költségvetések, árajánlatok elkészítése
  • alvállalkozói ajánlatkérések, ártükrök készítése
  • felmérések, műszaki konszignációk, ütemtervek készítése
  • szerződések előkészítésében való aktív közreműködés
  • anyagrendelések összeállítása
  • átadási dokumentációk összeállítása
  • műszaki adminisztrációs feladatok ellátása
  • elektronikus építési napló vezetése, naprakészen tartása
  • kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, partnerekkel
  • projektrésztvevőkkel való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Legalább középfokú, magasépítő technikusi végzettség (OKJ)
  • TERC költségvetéskészítő program ismerete
  • Stabil műszaki előkészítői tapasztalat magasépítési kivitelezés területén
  • Microsoft Office (Word, Excel, MS Project) stabil, felhasználói szintű ismerete, kezelése
  • Építőanyagok ismerete
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú építészmérnöki, építőmérnöki végzettség
  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, utazás támogatása
  • Szakmai fejlődés, felelősségteljes munkakör
  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség

A fényképpel, fizetési igény megjelölésével ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: allas.partum@gmail.com

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen