Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki előkészítő / projekt támogató munkatárs

P+R Depo Kft.
Hirdetés azonosító:4992

A P+R Depo Kft. egy immáron 9 éve sikeresen működő, stabil háttérrel rendelkező építőipari vállalat, mely az évek során képes volt fejlődni és bővülni. A vállalkozás elsődleges profilja családi házak, ipari létesítmények szerkezetépítése, generál kivitelezése, épületek felújítása, közmű és útépítés, filmekhez díszletépítése, valamint gépi földmunkák végzése. Mintegy 5 évvel ezelőtt a cég profilja bővült természetes kő építőanyagok és burkolatok (mészkő, márvány, gránit, pala) forgalmazásával, mely önálló webáruházként működik.

Munkatársaink tudása, önálló munkavégzése és vállalat iránti elhivatottsága eredményességünk és elégedett ügyfeleink záloga. Szakértő csapatunkba keressük új kollégánkat azonnali kezdéssel

(generál kivitelezés területen)

pozícióba teljes munkaidőben, budapesti munkavégzéssel.

Főbb feladatok, felelősségi körök:

·         Építőipari projektek támogatása:

o    Folyamatban lévő építőipari projektek támogatása és utókövetése (árajánlatok készítése, projektek ütemtervének elkészítése és nyomon követése, összefoglalók és heti költség elszámolások készítése)

o    Beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás

o    Adminisztratív és egyéb ad hoc feladatok (pl. alkalmanként terepszemléken részvétel, projektek helyszínére ellátogatás)

·         Mészkő Pláza webshop koordinációja:

o    Webshop kezelése (Rendelések feldolgozása, díjbekérők kiállítása, adminisztráció)

o    Webshophoz kapcsolódó ügyfélszolgálati feladatok ellátása (kapcsolattartás online, telefonon, alkalmanként személyesen)

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

·         Építőiparban, kivitelezési projektekben szerzett minimum 3-5 éves releváns munkatapasztalat

·         Ajánlatkészítésben ill. szerződések előkészítésében szerzett tapasztalat

·         Építőipari termékek ismerete

·         Önálló munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet

·         Jó kommunikációs készség

·         MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

·         B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, amennyiben az alábbiak valamelyikével rendelkezel:

·         Szakirányú végzettség (Építészmérnöki, mérnöki/technikusi végzettség)

·         Építkezéseken, műszaki koordinációban szerzett tapasztalat

·         Természetes kő építőanyagok és burkolatok (mészkő, márvány, gránit, pala) ismerete

·         Webshop és weboldal kezelésben szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

·         Stabil munkahely, családias munkahelyi légkör

·         Tanulási és fejlődési lehetőség, komplex felelősségteljes feladatok

·         Rugalmas munkaidő (8 órás munkavégzés)

·         Korlátlan kávé és teafogyasztási lehetőség

·         2 hetente bérkifizetés

·         Céges telefon

·         Azonnali kezdési lehetőség!

·         14.kerület (jó megközelíthetőség mind gépjárművel, mind tömegközlekedéssel), alkalmanként (jellemzően Budapest
és Pest megye környékén) futó projektek helyszínein

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a toborzas.prdepokft@gmail.com címre!

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Vezetői engedély igen