Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki előkészítő

Aman kft
Hirdetés azonosító:4465

TÉGED KERESÜNK HA:
–szakirányú végzettséggel és szakmában eltöltött gyakorlattal, tapasztalattal rendelkezel
–B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
–precíz és igényes vagy munkádra
–jó a problémamegoldó képességed
–jó a kommunikációs készséged
–vannak ismereteid az Office alkalmazásokban és a CAD programokban

FELADATOK:
–épületgépészeti tervek feldolgozása, ezek alapján költségvetés készítése és árazása
–beszállítói ajánlatok bekérése, feldolgozása
–szerelési anyagok legyűjtése tervről és beszerzése
-folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel (megrendelők, beszállítók, alvállalkozók, szakhatóságok, hatóságok)
–projekt során felmerülő problémák kezelése, szükség esetén helyszíni művezetés biztosítása
–kivitelezés során alvállalkozók műszaki ellenőrzése
–projekthez kapcsolódó dokumentációk vezetése, kezelése
–műszaki átadási dokumentáció összeállítása, tartalmának ellenőrzése

AMIT MI KÍNÁLUNK:
–hosszútávú bejelentett munkaviszony
–versenyképes jövedelem
–fiatalos, lendületes csapat, barátságos munkakörnyezet
–vidékieknek útiköltség térítés

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED, VÁRJUK HÍVÁSODAT A 70/338-44-00 SZÁMON VAGY FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD A balogh.bela@amankft.hu EMAIL CÍMRE

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Szakképzett munkás
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakiskola
Vezetői engedély igen