Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki előkészítő

KEYCO
Hirdetés azonosító:5103

KEYCO csapatába műszaki előkészítő munkakörbe keressük új munkatársunkat.

Cégünk a könnyűszerkezetű (CLT tömörfa panel) és környezettudatos építőipari szegmens egyik piacvezetője egy építéstechnológiában újító dinamikusan fejlődő vállalkozás.

Munkakör leírása, feladatok:

  • Műszaki előkészítői feladatkör,
  • Tervdokumentációk mennyiségi és minőségi ellenőrzése, észrevételezése,
  • Költségvetések készítése és ellenőrzése,
  • Beszállítói árak folyamatos monitorozása,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és az alvállalkozókkal,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Megalapozott szakmai tudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, erős Excel tudás,
  • Terc program felhasználói szintű ismerete.
  • Archicad és Autocad programok használata.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Balatonvilágos

Jelentkezéseket az alábbi elérhetőségre várjuk:

mail@keycohouse.com

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Balatonvilágos (Somogy megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Középfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen