Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki előkészítő

PM-Energo Kft.
Hirdetés azonosító:5257

Az északkelet-magyarországi régióban meghatározó szakmai színvonalú, valamint több, mint 20 éve stabilan működő Épületgépész és Magasépítő kivitelező vállalkozás munkatársat keres

pozícióba.

Leendő munkatársunk feladatai:

-   tervdokumentációk felmérése, árajánlatok bekérése, ártükör készítése

-   műszaki adminisztráció, építési napló vezetése

-   megrendelt anyagok szállításának koordinálása

-   szoros együttműködés a projektben résztvevőkkel

-   átadási dokumentációk összeállítása

-   vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése

Elvárások:

-   szakirányú végzettség (Épületgépész technikus és/vagy Magasépítő technikus)

-   felhasználói szintű számítógépes ismeret

-   széleskörű építőipari anyagismeret

-   megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

-   több éves munkatapasztalat hasonló területen

-   költségvetés készítésben való jártasság

-   építési napló ismerete, használatában való jártasság

-   egyéb számítógépes szoftverismeret (pl. AutoCAD/ArchiCAD)

-   gépjárművezetői engedély (B kategória)

Amit kínálunk:

-   határozatlan idejű munkaviszony

-   versenyképes jövedelem

-   céges mobiltelefon

-   folyamatos szakmai fejlődés

-   modern irodai környezet és fiatalos csapat

-   munkába járás támogatása (helyközi járatok kivételével)

-   költözési hajlandóság esetén kedvezményes havidíjú belvárosi lakás biztosítása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kattintson a „Jelentkezem” gombra!

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen