Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki munkatárs (Biztonságtechnika)

MASCO Kft.
MASCO Kft.
Hirdetés azonosító:4686

Műszaki munkatársat keresünk!

Magyarország egyik legnagyobb biztonságtechnikai és kapuautomatikai nagykereskedelemmel és kiskereskedelemmel foglalkozó, 28 éve működő folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú cége vagyunk.

Műszaki hátterünk bővítéséhez nagy szaktudású, biztonságtechnikai termékek ismeretében jártas munkatársat keresünk.

               Feladataid:

Műszaki támogatás partnereink részére

Külső- és belső oktatások megtartása a műszaki dokumentációk alapján

Műszaki egyeztetés a beszállítókkal

Bemutatók, előadások megtartása

Termék minősítések ügyintézése

Árajánlatok készítése

                 Álláshoz tartozó elvárásaink:

             Középfokú végzettség, több éves műszaki gyakorlat

Jó kommunikációs készség, Önálló munkavégzés

Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)

                  Saját munkájának jó megszervezése nagy terhelés mellett is,

Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

                  Amit mi kínálunk:

             Határozatlan idejű munkaszerződés

             Stabilitás, kiszámíthatóság, biztonság, Irodai infrastruktúra

             Folyamatos vezetői támogatás és iránymutatás, jó csapathoz való csatlakozás

Munkavégzés helye: Budapest XIII.

Jelentkezni fényképes önéletrajz megadásával lehetséges az alábbi

e-mail címen: allas@masco.hu

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Releváns munkatapasztalat: Több mint 5 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola