Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszaki ügyintéző

Prémium Szerszámker Kft.
Hirdetés azonosító:4949

Feladatok:

  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, árajánlat kezelése, megrendelések rögzítése)
  • bejövő hívások kezelése (telefonos megrendelések rögzítése)
  • raktár, üzlettér rendben tartása, árumozgatás
  • csapatjátékos hozzáállás ugyanakkor képesség az önálló munkavégzésre

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • önálló munkavégzés
  • aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, World stb.)
  • ügyfélközpontúság, kiváló szervező és probléma megoldó képesség
  • pontos, megbízható munkavégzés, lojális magatartás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • fiatalos csapat
  • versenyképes jövedelem
Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Hajdú-Bihar megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Vezetői engedély igen