Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Műszakvezető / Csoportvezető

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7081

Azonnali kezdéssel műszakvezetőt keresünk Pilisszentivánra!

A munkakör célja:

A csoportvezető feladata a beosztott Funkcionális és LED sorvezetők irányításával a termelési megrendeléseknek megfelelő specifikációjú termékek elkészítése és legyártása megfelelő minőségben, a megadott határidőre, az érvényes dokumentációk, műveleti utasítások, illetve a minták szerint.

Feladatok:

  • Az elindított termelési rendelések anyagkikészítésének, gyártási idejének ütemezése
  • A munkafolyamatok minél optimálisabb elosztása a beosztott munkatársak között.
  • A gyártott termékkel kapcsolatos problémák eszkalálása a társosztályok felé
  • Gyártási riportok készítése
  • Beosztott munkatársaival folyamatosan rendet tart a sor kijelölt területén
  • Részt vesz az ismétlődő tűz-, munka- és környezetvédelmi oktatásokon, és betartja a rá vonatkozó szabályokat (MSZ EN ISO 14001, OHSAS 18001, MSZ EN ISO 50001)
  • Jelenti a foglalkozási baleseteket, rendkívüli eseményeket, szükség esetén elsősegélynyújtást segíti megszervezni, illetve szükség szerint biztosítja a baleset helyszínét
  • Használja a munkaterületén szükséges védőeszközöket, felszereléseket, sérülések esetén gondoskodik cseréjükről
  • Ellenőrzi a beosztottak munkáját
  • Oktatja beosztottjait
  • Beosztott munkatársai szabadságainak kezelése
  • Sori dokumentáció kitöltése (hibakövető, karbantartási dokumentáció, termelés kísérő)

 A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • vezetői ismeretek
  • folyamat ismeret
  • MS office ismeret

Előny:

  • angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Pilisszentiván

Jelentkezéshez küldje önéletrajzát, bérigény megjelölésével a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címre!
További kérdés esetén hívja a 06203538667-es számot!

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Pest megye)

Műszakvezető / Csoportvezető állás mentése