Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Nagykereskedelmi raktáros

Aden Cosmetics Ltd
:Lejárt
Hirdetés azonosító:6290

NAGYKERESKEDELMI RAKTÁROS kollégát keresünk Budapest XIII. kerületi dekorkozmetikai termékekkel foglalkozó nagyker raktárunk csapatába.

Feltételek: érettségi bizonyítvány, kommunikációs készség, rendszerszemlélet, pontosság, felhasználói szintű számítógépes ismeretek. Előnyt jelent hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Főbb feladatok:

- bejövő áruk átvétele, rendszerezése, nyilvántartása

- bejövő rendelések kezelése, összekészítése, gondos csomagolása, komissiózása,

- termékkezelés, címkézés, nyilvántartás

- rendelés visszaigazolás, szállítólevél készítése, számlázás, számlázó program használata

- vámkezelésre előkészítés, CMR

- futár szervezése

- kassza kezelés

- havi/éves zárások (kimutatások) elkészítésében részvétel

- készletek, termékleltár, termékkezelés, címkézés

- kapcsolattartás a vevőkkel

Rövid bemutatkozó leveledet és önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével a következő email címre várjuk: anna@adencosmetics.com

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem
Minimum fizetés: 180000 Ft

Nagykereskedelmi raktáros állás mentése