Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Német nyelvű páciens koordinátor

Evergreen Dental Kft.
Hirdetés azonosító:3454

 Az Evergreen Dental dinamikusan fejlődő magyar-amerikai tulajdonú fogászati klinika Budapest belvárosában

Francia nyelvű páciens koordinátor munkatársat keres.

Nálunk a páciens koordinátor feladata:

  • Külföldi páciensek fogadása a klinikán, és kapcsolattartás velük a Budapesten tartózkodásuk során
  • Aktív kommunikáció a páciensekkel

o   Formanyomtatványok kitöltetése

o   Kezelési tervek szükség szerinti átbeszélése

o   A páciensek vizsgálatokra / kezelésekre kísérése

o   Orvos és asszisztens kollégák munkájának támogatása

  • A koordinációhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos, határidőre történő ellátása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Aktív, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezel írásban és szóban
  • Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • A kihívásoktól nem riadsz vissza, azokra a megoldásokat keresed
  • Ügyfélközpontú gondolkodás jellemez, határozott és magabiztos vagy
  • Csapatjátékos személyiség vagy, aki empatikus, rugalmas és proaktív
  • Konfliktuskezelési készség az erősséged
  • Korábban fogászatban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Az angol nyelvtudás előnyt jelent

Fiatalos, lelkes csapatunk leendő tagjának kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívások, változatos feladatok
  • Modern, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú, biztonságos munkahely

Állás típusa: Teljes munkaidő

Jelentkezésedet Kovács Gréta irodavezetőnek címezve a greta.kovacs@evergreendent.com e-mail címre várjuk.

Kategória:

Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott