Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Németül beszélő értékesítési munkatárs

Eleven Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3643

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfeleket kutat fel
  • Meglévő és új ügyfelek, kereskedőpartnerek látogatása (főként Ausztria és Németország területén), a hosszú távú kapcsolat kiépítése és fenntartása
  • Ajánlatokat készít, feldolgozza a bejövő megrendeléseket
  • Napi kapcsolatot tart ügyfeleinkkel, valamint a társosztályokkal
  • Megszervezi, előkészíti a tárgyalásokat
  • Egy-egy projektet folyamatosan végigkísér, ellenőrzi azok időbeni megvalósulását, egészen a lezárásig (készre jelentés, számlázás, szerződéses díjak befolyása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Német nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség
  • Precíz, önálló, proaktív munkavégzés képessége

Előnyként kezeljük:

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapesti telephelyünkön, illetve
  • Bel- és külföldön, elsősorban Ausztriában és Németországban

Amit kínálunk:

  • Innovatív, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
  • Céges telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre német és magyar nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével. Pályázatában, kérjük, jelölje meg nettó bérigényét.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Kategória:

Értékesítés / Kereskedem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Német
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Vezetői engedély igen