Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Nemzetközi fuvarszervező

Viapan Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:4774

Pécsi központú, logisztikai szolgáltató céghez keresünk belföldi és nemzetközi fuvarok szervezésére egy felelősségteljes és megbízható kollégát!

Fuvarszervezőként a következő feladatok várnak:

  • fuvar adminisztráció, statisztikák és riportok készítése

  • fuvarozási folyamatok figyelemmel követése

  • megbízói megrendelések teljesítése

  • reklamációs folyamatok kezelése

  • havi jelentések készítése

  • folyamatos együttműködés az operatív kollégákkal

  • gépjárművezetők napi szintű koordinációja

Az elvárásaink:

  • középfokú végzettség

  • közúti fuvarozásra vonatkozó ismeretek

  • munkakör specifikus jogszabályok ismerete

  • 1-2 éves tapasztalat nemzetközi fuvarszervezésben

  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás - napi szinten használni kell majd

  • B kategóriás jogosítvány

  • magabiztos MS Office ismeretek

  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés

  • felelősségteljes, proaktív személyiség

  • előny a német nyelvtudás.

Mi az, amire számíthat az új kolléga ebben a munkakörben?

  • Unalmasnak semmiképpen sem mondható napi feladatok.

  • Rugalmasságot igénylő változatosság.

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.

  • Munkába járás támogatása.

  • Céges telefon, laptop.

  • Előrelépési lehetőség.

Ha szimpatikus a munka, önéletrajzzal lehet jelentkezni a 05650@dologido.hrszoftver.hu e-mail címen, ahol Dóra fogja átnézni a jelentkezéseket.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Felsőfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Gimnázium
Vezetői engedély igen