Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Nemzetközi Sofőr

Mobile Trans Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3630

Budapesti telephelyű cégünk keres sofőrt, Magyarország- Anglia közötti fuvarozáshoz.
Cégünk 2011 óta foglalkozik fuvarozással, hosszú távra keresünk sofőrt családias hangulatú csapatunkba.
Autóink rendszeresen karbantartottak, 2 évente cserélődnek, hálófülkés, állófűtéssel rendelkező járművek.
A munkabeosztás 2 hét munka, 1 hét pihenő.

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Hosszútávú vezetés tűrése

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezéseket várjuk önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:
info@mobiletranskft.hu

Kategória:

Szállítás / Logisztika

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Vezetői engedély igen

Állás mentése

Néhány hasonló állás a Szállítás / Logisztika kategóriában

Logisztikai ügyintéző (4066)
Key account operátor (4051)
Buszsofőr (3960)
Targoncavezető (3822)
Raktáros / Targoncavezető (4008)