Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Nyílászáró gyártó-szerelő

Vetlandpro Kft.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4892

Leírás: Több mint 20 éve a piacon lévő, alumínium nyílászárók, függönyfalak, üvegtetők gyártásával és beszerelésével foglalkozó cég keresi munkatársát gyártó-szerelő munkakörbe. Budapest XIII. kerületi műhely, családias hangulat, kis létszám, versenyképes bérezés. Munkarend: nappali, hétfőtől-péntekig.

Feladatok: Alumínium nyílászáró szerkezetek gyártása műszaki dokumentációk alapján, lemezmegmunkálás, darabolás, hajlítás, lyukasztás, kézi anyagmozgatás, esetenként helyszíni beépítési munkák.

Elvárások: lemezhajlító gépen, lemezollón szerzett gyakorlat, szakirányú végzettség, szakrajz olvasás. Pontos, tiszta, igényes munkavégzés, képesség csapatban történő és önálló munkavégzésre.

Előnyt jelent: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel várunk.

Kategória:

Építőipar / Ingatlan

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem