Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Nyomdász/nyomdai gépkezelő

Arus Metalltechnik Kft
Hirdetés azonosító:5032

Feladatok:

  • Betanítás után a nyomdagép beállítása, átszerelése, indítása, üzemeltetése,
  • A gyártás végrehajtása a szakmai vezető utasítása, valamint a gyártási program
    alapján,
  • Az általa üzemeltetett gépek előkészítése, rendszeres és rendkívüli javítása,
    karbantartása,
  • Minőségi követelményeknek megfelelő gyártás,
  • A technológiai előírások ismerete és pontos betartása.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség (nyomdaipari) vagy műszaki végzettség
  • Min. 1 év nyomdai tapasztalat,
  • Nyitottság az új technológiákra, tanulni vágyás,
  • Dinamizmus, önállóság,
  • Színlátás,
  • Folyamatos munkarend vállalása: 12 órás műszakok

Előnyt jelent:

  • Folyamatos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Felelősségteljes munkakör
  • Stabil svájci háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Betanulási folyamat több éve náluk dolgozó szakemberek mellett
  • Előírásoknak megfelelő rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • Munkaruha biztosítása

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk az
allas@arus-personal.com e-mail címre.

HB/09-FOGL/00763-11/2020

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Debrecen (Hajdú-Bihar megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem