Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Online értékesítő munkatárs

NN Biztosító Zrt.
Hirdetés azonosító:5152

Jelen körülmények között szívesebben dolgoznál otthonról?

Kétségeid vannak, hogy a következő hónaptól miből lesz jövedelmed?

Online értékesítőket keresünk vezető pénzügyi termékek értékesítéséhez

Rád váró feladatok:

A társaság pénzügyi megoldásainak értékesítése webes felületen

Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása az online térben

Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység Skype-on, Messengeren, Zoomon

Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése és lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)

Nyitottság az új technológiák alkalmazására

Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség

Eredményorientáltság

Ügyfélorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • - Értékesítési tapasztalat

  • - Diploma

  • - Hatósági vizsga

Amit kínálunk:

  • - Meglévő ügyfélállományt adunk

  • - Az online értékesítés támogatása folyamatos ügyfélakciókkal
  • Egyedi, európai szintű juttatási rendszer

  • - Értékesítés indító támogatás: 1.800.000 forint.

  • - Jutalék forintban és euróban
  • - Központ által előre egyeztetett ügyféltalálkozók a betanulási időszakban

  • - Negyedéves és éves bónuszok
  • - Rendszeres szakmai továbbképzések webinárium formájában
  • - Stabil multinacionális háttér

Állás, munka területe(i):

Bank, Biztosítás, Bróker

  • Biztosítás értékesítés

Értékesítés, Kereskedelem

  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Egyéb
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen