Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Online prémium tanácsadó

Instrad 2016 Bt
Hirdetés azonosító:5616

Online Premium Tanácsadó

A jelenlegi gazdasági környezetben is stabil, piacvezető pozíciójú pénzügyi cég keres 2 főt az alábbi pozícióba:

ONLINE PRÉMIUM TANÁCSADÓ

Miért jó ez Neked:

  • Kezdő támogatással segítjük indulásodat, a bevételednek nincs felső határa
  • Kiemelkedő teljesítményedet átlagon felüli jövedelemmel és extra bónuszokkal honoráljuk
  • Multinacionális, stabil vállalat teljes termékpalettáját, prémium minőségű szolgáltatásait értékesítheted
  • Saját kapcsolati rendszereden kívül bőséges címanyaggal támogatjuk a munkádat
  • Rendszeresen továbbképzéseinken az ország legjobb előadói és trénerei garantálják fejlődésedet

Ezek lesznek a feladataid:

  • Meglévő és potenciális ügyfélkörrel való kapcsolattartás, szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ügyféligény felmérése; ügyfeleink pénzügyi céljai és motivációjuk alapján pénzügyi megoldások kidolgozása
  • Új ügyfelek felkeresése, pénzügyi tanácsadás stabilitásuk, családjuk, vagyonuk vagy üzleti vállalkozásuk biztonságának elérése érdekében

Te vagy a leendő kollégánk, ha

  • Egyéni vagy társas vállalkozó vagy / leszel
  • Jártasnak számítasz az értékesítés területén
  • Magabiztosan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy odafigyelni mások igényeire
  • Tisztában vagy a céljaiddal és hajlandó vagy tenni is értük
  • Nem nekünk kell Téged motiválni, mert önmagad számára is magasra teszed a lécet
  • Pénzügyi és biztosítási témakörökben otthonosan mozogsz vagy szeretnéd ezt megtanulni

Előnynek számít, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Folyamatosan képzed magad és csak úgy falod az értékesítéssel és önfejlesztéssel kapcsolatos irodalmat
  • Ott lapul a szekrényedben egy-egy hónap vagy negyedév értékesítője díj
  • Időnként laza és vicces is tudsz lenni, mert a jó humort mi is kedveljük

Egyedülálló ajánlatunk

  • Munkádat átlagon felüli, kiemelkedő jövedelemmel, rendszeres bónuszokkal honoráljuk
  • Elért havi szerzési jutalékodat eredménytől függően megduplázzuk
  • Tapasztalt tanácsadókat egyedi megállapodással várunk
  • Szakmában kezdőknek finanszírozott átképzéssel, személyre szabott támogatással segítünk

Küldd el fényképes önéletrajzod! Jelentkezz most! Várunk!

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem