Bejelentkezés          Regisztráció

Öntvénymegmunkáló

OPUS
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7423

Noszlopi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársakat 2 műszakban, Öntvénymegmunkáló munkakörbe!

FELADAT:

  • Sorjázás
  • Gépi és kézi csiszolás
  • Fúrás
  • Menet fúrás
  • Polírozás
  • CNC-s feladatok ellátása

ELVÁRÁS:

  • Általános Iskolai végzettség

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Műszak pótlékok
  • Stabil munkahely
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám:         FE/12/2033-2-2017

Kölcsönzési engedély szám:        FE/12/587-2/2017

Öntvénymegmunkáló(7423) - Noszlop - állás további részletei

Kategória: Gyártás / Termelés / Mérnök
Munkavégzés helye: Noszlop (Veszprém megye)