Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operatív munkatárs / projekt adminisztratív munkatárs

TEKT Képzési és Tanácsadó Kft.
Hirdetés azonosító:4880

Országos lefedettséggel rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú, piaci szinten kiemelkedőnek minősülő szolgáltató cég vagyunk.

Keressük új csapattagunkat, aki nem ijed meg a kihívásoktól, hatékony és kreatív probléma megoldónak bizonyul, igényes arra, hogy milyen munkát ad ki a keze közül, kiemelkedően precíz, ha adminisztrálásról, adatrögzítésről van szó, minden esetben összefogja az információkat és a projekt feladatokat, képben tartja napi szintű riportálással a vezetőséget, emellett nem okoz problémát számára, ha egy hívást követően azonnal be kell ülnie egy céges autóba és leutazni egy ország másik pontján lévő projekt helyszínre egyeztetni.

Feladataid közé tartozna:

  • Projektekkel indítással kapcsolatos feladatok ellátása, kalkulációk készítése;
  • Külső helyszínen történő projektindítások, riportáláshoz és működéshez szükséges háttér, folyamatok egyeztetése a szakmai vezetővel, azok kialakításáért és betartatásáért való felelősségvállalás;
  • Megfelelő interim munkatárs kiválasztásában való aktív részvétel, HR-rel együttműködés az interjúztatások során, erőforrás adatbázis naprakészen tartása;
  • Ajánlatok, szerződések, teljesítés igazolások, kimutatások készítése;
  • Szakmai napok, rendezvények teljeskörű megszervezése, előadások anyagainak összeállítása, prezentálása;
  • Az értékesítési osztállyal és a szakmai vezetőséggel együttműködve folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, szükség esetén panaszkezelés,
  • Alvállalkozókkal, projekten lévő alkalmazottakkal való rendszeres egyeztetések lebonyolítása, projekt alakulásának és adminisztratív hátterének nyomonkövetése;
  • Megrendelések utókövetése, hosszabbítások leegyeztetése protokollnak megfelelően
  • Kintlévőség kezelés meglévő partnereknél, futó projekteknél számlatükrök készítése; beérkező számlák szerződés alapján történő jóváhagyása és továbbítása a pénzügy felé;
  • Mérési feladatok leegyeztetése szakmai kollégákkal, alkatrészek beérkezésének, visszaszállításának koordinálása, mérési jegyzőkönyvek leellenőrzése a toleranciákhoz képest;
  • Ügyfél adatbázisok naprakészen tartása, papíralapú dokumentációk precíz vezetése
  • Marketinggel egyeztetve eseti kampányok kialakításában való részvétel üzletághoz kötötten
  • Egyéb, operatív feladat: szállásfoglalás, utazásszervezés a projekten résztvevő kollégák részére, eseti eszköz/termék leszállítás külső telephelyre.

Elvárások részünkről feléd:

  • Felsőfokú végzettség (BA vagy BSc diploma)
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetői tapasztalat
  • MS Office programok (Word, Excel, PPT) rutinos használata
  • Határozottság, döntésképesség
  • Felelősségvállalás, önállóság
  • Alaposság, precizitás
  • Vevőorientáltság
  • Proaktív hozzáállás
  • Stressztűrő képesség
  • Feladat- és projektorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés

Amit mi tudunk nyújtani számodra:

  • Határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Munkaeszközök (telefon, laptop) biztosítása
  • Céges (pool) autó igénybevétel a munkahelyi feladatok gyors ellátásához
Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Tárgyalási szint
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély igen