Bejelentkezés          Regisztráció

Operatív ügyintéző

FOTIS LEO KFT.
:Lejárt
Hirdetés azonosító:7496

Operatív feladataink ellátására keresünk munkatársat bővülő csapatunkba:

Operatív ügyintéző pozícióba

Főbb feladatok:

  • Operatív munkafolyamatok végrehajtása, támogatása
  • Az iroda hatékony működésének biztosítása
  • Vezetői döntések előkészítése
  • Üzleteink működésével kapcsolatos napi adminisztratív feladatok ellátása
  • Áru és raktárkészletek folyamatos monitorozása
  • Beszerzési feladatok ellátása, mint ajánlatkérés és ajánlatok összehasonlítása, rendelések leadása
  • Havi, negyedéves és éves zárások előkészítése
  • Cégünk könyvelőjével történő kapcsolattartás
  • Munkavállalókkal és külső partnerekkel történő kapcsolattartás.
  • Szállítók és egyéb partnerek kifizetésének kezelése, banki utaláshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kimutatások, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Tanulási hajlandóság
  • MS Office magas szintű ismerete (különösen Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál
  • Versenyképes bérezés
  • Családias légkör
  • Személyzeti étkezés

Operatív ügyintéző(7496) - Budapest - állás további részletei

Kategória: Adminisztráció / Irodai munka
Munkavégzés helye: Budapest
Idegen nyelvtudás: Angol
Nyelvtudás szintje: Alapfok
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 1 év
Minimális képzettség: Szakközépiskola