Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor - Szekszárd

Dologidő Kft.
Hirdetés azonosító:2668

Elsősorban vezető autómárkákhoz gyártunk alkatrészeket illetve kábelkorbácsokat.
Autóipari beszállítóként folyamatosan törekszünk termékeink kiváló minőségére, megbízhatóságára, valamint vevőink elégedettségére.
Fontos számunkra a környezetvédelem, a szabályok pontos betartása.

Többek között az ISO/TS 16949 tanúsítvány, illetve 2006-ban az ISO 14001 környezetvédelmi tanúsítvány követelményrendszerének is eleget tettünk.

Közös céljaink eléréséhez Szekszárdra, operátori pozícióba várjuk jelentkezésed!

A következő feladataid lesznek:
Te felelsz majd a kézi és gépi szerelés terén a csatlakozók, kábelek és vezetékek feldolgozásáért. Csőfelvágás, házakba pattintás, krimpelés és az elektromosság ellenőrzése.

Munkakörnyezet:
Kulturált munkakörnyezet, az európai normáknak teljes mértékben megfelel. Stabil, biztos munkahely, kiszámítható.
Odafigyelünk Rád, hogy biztonságban és megfelelő ergónómiai környezetben végezd a munkád.
Egyes munkaterületeken kesztyűben, valahol védősapkában dolgozunk.

Munkavégzés helye: Szekszárd

Munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Fontos, hogy teljesítménybér van, hanem fix, személyi alapbér!
    Ez Bruttó 733 Ft/óra.
  • Műszakpótlék 30%, mely este 18:00 és reggel 6:00 között jár.
  • A termelési bónusz 2. hónaptól jár és havonta 0-15.000 Ft közötti összeg.
  • Hűség bónuszra tehetsz szert, ha legalább 6 hónapot nálunk töltesz, ez Br. 25.000 Ft-ot jelent!
  • Helyközi bérlet 86%-át Mi álljuk!

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséged kell legyen
  • Fontos a jó kézügyesség, kitartás, szorgalom és gyorsaság a részedről!
  • A 3 műszakos munkarendet vállalni kell, hogy kezdhessünk!

Egyéb információk:

  • 3 műszakos munkarend, (5.45 - 13:45, 13:45 - 21:45 és 21:45 - 5:45)
  • Megadott Szekszárd környéki településekről ingyenes céges buszjáratot biztosítunk (Oda-Vissza)
  • Odafigyelünk a munkaközi szünetek megtartására!
  • Nagyrészt ülő munkatevékenységről beszélünk, de vannak álló része is!

Előny és nagyon örülünk neki, ha:

  • Dolgoztál már összeszerelés területen vagy középfokú végzettséged van.

Jelentkezni és bővebb információt kérni az alábbi elérhetőségeken lehetséges:
06-20/323-1364

szekszard@dologido.hu
Szekszárd, Hunyadi utca 5. Dologidő iroda

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztás módja: Alkalmazott
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem