Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor (távmunka)

greeHill Solutions Kft.
Hirdetés azonosító:5225

Szeretnél otthoni munkavégzéssel saját számítógépről dolgozni egy olyan megbízáson, amelyben mindenre megtanítunk? Érdekelne egy olyan munkakörnyezet, ahol a környezetvédelemre komoly hatást gyakorló technológiával foglalkozhatsz? Várjuk jelentkezésedet az alábbi projektmegbízásra szóló pozícióba:
OPERÁTOR távérzékelési adatok címkézéséhez
A greeHill Solutions Kft. gépi látás (mesterséges intelligencia) támogatásával méri fel a városi fákat. Ehhez a munkához keresünk olyan kollégákat, akik a kiindulásul szolgáló fényképeken és 3D LIDAR pontfelhőkön előre meghatározott objektumokat (fákat, oszlopokat, járműveket, egyéb városi műtárgyakat stb.) digitalizálnak számunkra.

Feladatkör

  • A feladatokat a bevezető képzésünk után, az általunk biztosított szoftverrel kell végrehajtani.
  • Fényképeken és 3D LIDAR pontfelhőkön adott objektumok digitalizálása betanított módon, meghatározott szabályrendszer szerint.
  • Vektoros adatok szerkesztése és készítése 3D LIDAR pontfelhő vagy légifelvételek alapján, betanított módszerrel.
  • 3D LIDAR pontfelhőkkel való alapműveletek végrehajtása.

Készségek

  • Számítógépes (pl. adatfeldolgozási) munkában való jártasság
  • A feladatok határidejének betartása
  • Jó monotonitástűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Irodai szintű, saját számítógép megléte
  • Gyors internetkapcsolat

Előnyök

  • Térképi operátori tapasztalat
  • Grafikai operátori tapasztalat
  • Térinformatikai adatgyűjtési tapasztalat
  • PCS szoftverrel való rendelkezés

Amit ajánlunk

  • A klímaváltozásra és a környezetvédelemre komoly hatást gyakorló technológia megismerése
  • Digitalizációs munkavégzésben való jártasság elsajátítása
  • Megbízás lejárta után kiemelkedő teljesítmény esetén esetleges hosszútávú munkalehetőség
  • Otthoni munkavégzés
  • Stabil jövedelem, teljesítmény alapú bérezés
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet

Jelentkezés: CV, bemutatkozás küldésével az applications@greehill.com címre.

Kategória:

IT / Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Országos

Foglalkoztatás módja: Project
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély nem