Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5178

Feladatok:

·        Gyártási feladatok végrehajtása

·        félkész és késztermékek jelölése, azonosítása

·        munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

·        Betöltött 18. életév

·        Általános iskolai végzettség

·        Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

·        Elektronikai alkatrészek kézi forrasztásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

·        3 műszakos munkarend

·        Hosszútávú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal

·        Teljesítmény bónusz 75.000 Ft/negyedév

·        Karrier bónusz

·        Étkezési támogatás 12.500 Ft/hó

·        Cafeteria fizetése negyedévente

·        13.havi fizetés

·        Munkába járás támogatása tömegközlekedési eszközzel 100%-ban

·        Gépkocsival történő munkába járás támogatása

·        Sporttámogatás: uszodabérlet, Konditerem/fitness bérlet

·        Iskolakezdési támogatás

·        Távolról érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk, a hazajárást max. 4 alkalommal térítjük, max. 34.600 Ft összegig

Fényképes önéletrajzzal:  takacs.andras@work-force.hu címen

További részletekért hívj bátran: 0620/771-7783

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem