Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5435

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Félkész és késztermékek összeszerelése gyártósoron, gépek anyagellátásának biztosítása, csomagolás, anyagmozgatás

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Gyártósoron, termelésben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Munkaszerződést a cég saját alkalmazottjaként!
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Teljesítmény bónusz
  • Karrier bónusz
  • Étkezési támogatás
  • Cafeteria
  • Változatos kiegészítő juttatások: sport támogatás, kedvezményes telefonvásárlás
  • Tiszta és rendezett munkakörülmények, jól felszerelt szociális helységek egy díjakkal elismert munkáltatónál
  • Munkaruházat
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállás biztosítunk

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Munkarend: 3 vagy 4 műszakos munkarendben, 8 vagy 12 órában
  • További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7783
Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém (Veszprém megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem