Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5466

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Könnyű fizikai munka:

  • gépek anyagellátásának biztosítása,
  • kézi forrasztás
  • termelés támogatás

  • Versenyképes alapbér + munkaóra pótlék + műszakpótlékok + túlóra lehetőség
  • Elérhető havi bónusz nettó 20.000-25.000 Ft
  • Cafeteria nettó 20.000 Ft
  • Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!
  • Stabil céges háttér: rendszeresen, időben érkező fizetés
  • 100%-ban bejelentett munka = fizetett szabadság, betegszabadság
  • Előlegkérési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények: meleg- és hideg konyha, klimatizált tiszta munkaterületek, kedvezményes étkezési lehetőség, külön dohányzó hely
  • Kedvezménykártya: kedvezmény környékbeli szolgáltatóknál
  • Támogató HR csapat
  • Fejlődési és valós előrelépési lehetőség
  • Jól tervezhető és kiszámítható beosztás

Ingyenes céges buszjárat

Ingyenes buszjárat Tatabányán belül, valamint Tata; Oroszlány; Székesfehérvár, Kecskéd; Környe; Komárom; Szőny; Molaj; Almásfüzitő; Naszály, Komarno és Vértesszőlős útvonalon

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Tatabánya
  • Műszakrend: folyamatos 12 órás munkarend 2+2 munkarendben. Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 771 7783

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Tatabánya (Komárom-Esztergom megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola