Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5528

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra OPERÁTOR kollégákat ceglédi partnerünkhöz!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  • Automata/félautomata gépek beállítása, gépkezelése
  • Ehhez kapcsolódó munkafolyamatokkal járó adminisztrációt – ami számítógépen történik.
  • Mechanikai és elektronikai szerelések elvégzése automata/félautomata termelési berendezések kezelésével
  • Tesztelés, mérés és minőség-ellenőrzés.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • A 4 műszakos munkarend: (4 nap 06.00-14.00-ig, 1 nap pihenőnap; majd 4 nap 14.00-22.00-ig, 1 nap pihenőnap; majd 4 nap 22.00-06.00-ig, 2 nap pihenőnap)
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó színlátás, kézügyesség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precizitás , monotoritástűrés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú munkaviszony
  • Alapbéren kívül teljesítmény bér és jelenléti bónusz (átlag havi nettó 200.000 Ft)
  • Cafateria próbaidő után
  • Ingyenes céges buszjáratok, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat Újlengyel, Dánszentmiklós. Nyáregyháza, Albertirsa, Ceglédbercel, Nagykőrös, Csemő, Tiszaföldvár, Martfű, Rákócziújfalu, Rákóczifalva, Szolnok, Abony, Tószeg, Tiszavárkony, Tiszajenő, Kőröstetétlen, Törtel településekről.
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Jó szakemberek, Lendületes csapat, Családias légkör

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kiválasztási nap hétfőnként
  • Munkavégzés helye: Cegléd
  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez

További információkért keressen bizalommal +36 20 771 7783 -as telefonszámon!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Cegléd (Pest megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély igen