Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Work Force Hungary
Hirdetés azonosító:5531

betanított OPERÁTOR kollégákat munkavégzésre Logisztikai tálcákat gyártó partnerünkhöz Orosházára!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

  •  Logisztikai tálcák, csomagolási bliszterek, különböző gépburkolatok, egyéb műanyag eszközök gyártása és megmunkálás

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Matematikai alapismeretek
  • Műszaki beállítottság és szerelő attitűd
  • 8 osztályos iskolai végzettség
  • Motivált és dinamikus személyiség, precíz, rendezett és önálló munkavégzés

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékkal
  • Operátor munkakör
  • Állandó 1 műszakos munkarend (06:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • 15% állandó műszakpótlék
  • Fix bér, fix beosztás
  • Éves Cafeteria
  • Utazás támogatás: Buszbérlet -> 86%, Gépjármű -> 15Ft/Km
  • Jó szakemberek, Lendületes csapat, Családias légkör

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal, akár már a kiválasztás hetén
  • Munkavégzés helye: Orosháza
  • Műszakrend: állandó 1 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

További információkért keressen bizalommal +36 20 771 7783 -as telefonszámon!

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Orosháza (Békés megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem