Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Operátor

Amond Kft.
Hirdetés azonosító:5673

Jászberényi hűtőgépek polcait és kosarait gyártó fémipari cég új munkatársait keresi 2 műszakos munkavégzésre.

Feladatok:

·        Polcok és kosarak elkészítése megadott sablonok szerint

·        Pont hegesztő gépek kezelése

·        A gyártó gépek kiszolgálása a megfelelő alapanyagokkal

·        Anyagmozgatás (alapanyag lekészítés)

Elvárások:

·        Terhelhetőség

·        Állómunka

·        A gépbeállítók utasításainak teljeskörű elvégzése.

Amit partnerünk kínál:

·        Utazási hozzájárulás

·        Jelenléti és teljesítmény bónusz

Amennyiben szeretné megpályázni a pozíciót, hívja a 06 30 983 2524-es telefonszámot vagy küldje el önéletrajzát laurahirdetesei@gmail.com -ra esteleg keresse fel irodánkat Jászberény Kossuth Lajos utca 6. szám alatt.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Vezetői engedély nem