Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Összeszerelő, csomagoló

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3180

Optikai termékeket gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk olyan kollégát, aki segít a termékek összeszerelésében, csomagolásában. A munka végzése tiszta, nyugodt környezetben van. Férfiak és nők jelentkezését is várjuk. Hosszú távú, bejelentett munaklehetőség, akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • szemüvegkeretek és szemüveglencsék összeillesztése;
  • csomagolás, szortírozás, címkézés;
  • minőségellenőrzés.

Elvárások:

  • jó kézügyesség;
  • monotonitástűrés.

Előny:

  • középfokú végzettség;
  • releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • cafeteria;
  • jó közösség;
  • rendezett, tiszta munkakörnyezet;
  • versenyképes fizetés.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: IX. kerület, a Boráros tértől, illetve a Határ úttól 10-15 percre. (tömegközlekedéssel jól megközelíthető)
  • munkavégzés ideje: 2 műszakos csúsztatott munkarend, 6:00-14:30 és 11:00-19:30-ig;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest