Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Összeszerelő operátor

OnTime Kft
:Lejárt
Hirdetés azonosító:3898

Esztergomban lévő Autóipari Partnercégünk részére keresünk Operátor munkatársakat azonnali kezdéssel! Ingyenes szállás lehetőséggel!

Munkarend: 2 műszak (6:00 – 14:50 és 14:55 – 23:45)
                        5+2  munkarendben

Feladatkör:

  • Összeszerelési feladatok ellátása
  • Gépek, eszközök  rendeltetés szerű használata
  • Fényezés

Amit ajánlunk:

  • akár havi bruttó 317.000 Ft/hó fizetés
  • Jelenléti bónusz: bruttó 35.000 Ft/hó
  • Ingyenes apartman jellegű szállás kulturált környezetben
  • Ingyenes meleg étkeztetés
  • 13. havi fizetés
  • hosszú távú munkalehetőség  határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • útiköltség térítés
  • családi adókedvezmény

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny, de nem feltétel:

  • Szakmai végzettség

Jelentkezni önéletrajzzal az nikoletta.polgar@ontimegroup.hu e-mail címen lehet.

Kategória:

Gyártás / Termelés / Mérnök

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Kevesebb mint 1 év
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem