Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Összeszerelő / Operátor

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7087

Összeszerelő álláslehetőség Pilisszentivánon!
Egyszerű, betanított fizikai munka.

feladatok :

  • Lámpatestek összeszerelése, csavarozása
  • Alkatrészek előkészítése, beillesztése
  • Termékek vizuális ellenőrzése és csomagolása

elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Fizikai teherbírás, monotónia tűrés, jó kézügyesség
  • Műszakrend: 2 műszakos munkavégzés ,szabad hétvégék

Bérezés:

  • Határozatlan idejű, bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással
  • Havi bruttó alapbér (próbaidő után béremelés)
  • Jelenléti pótlék
  • Teljesítménypótlék
  • Cafetéria
  • Életbiztosítás a belépés napjától
  • Kávé-üdítő-édességautomata hozzájárulás
  • Túlóra bónusz + éves bónusz
  • Hetente 3x gyümölcsnapok
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat

Előny

  • Termékek összeszerelésében szerzett tapasztalat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Céges buszt biztosítunk az alábbi településekről:
Budapest, Esztergom, Dorog, Leányvár, Piliscsaba, Csolnok, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisszántó, Pilisvörösvár, Üröm, Solymár

 Jelentkezésedet várjuk a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címen, vagy a 06203538667-es számon!

Reméljük, minél hamarabb csatlakozol szuper csapatunkhoz :)

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Somogy megye)

Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Összeszerelő / Operátor állás mentése