Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi asszisztens

Produkteam Kft.
Hirdetés azonosító:3915

Ha érdekel egy pénzügyi osztály működése és szeretnél betekintés nyerni egy hazai FMCG piacot meghatározó cég mindennapjaiba, akkor olvasd el alábbi hirdetésünket. Üdítőket forgalmazó partner cégünkhöz keresünk lelkes, gyorsan tanuló és fejlődni vágyó munkavállalót.

Feladatok:

  • bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése és kezelése;
  • napi könyvelési feladatok támogatása;
  • általános adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • MS Office ismerek;
  • önálló munkavégzés;
  • alapfokú angol nyelvtudás;
  • precizitás.

Előny:

  •  hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a XI. kerületben található;
  • munkaidő: hétköznapokon rugalmasan heti 20 órában 8-17 óra között;
  • családias, baráti közösség;
  • modern irodai környezet;
  • azonnali kezdés.

Jelentkezés: Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, az alábbi linken töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Budapest