Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi asszisztens

Humán Innovációs Csoport
Hirdetés azonosító:5457

Humánerőforrás projektekkel foglalkozó cégünk keresi Gazdasági vezetője jobb kezét,

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

pozícióba.

Olyan csapatba keresünk Téged, ahol a projektjeink fő célja a segítség. Ezt mi az emberi erőforrás képzésével, fejlesztésével tudjuk nyújtani. A te munkádnak pedig fontos szerepe lenne ebben. A tempó pörgős és pénzügyi terület révén, észnél kell lenni ;), így a 4 órában biztos nem fogsz unatkozni. A hangulat jó, a korosztály vegyes, a vezető pedig napra-és tettre kész és nagyon várja legnagyobb segítségét.

Amit mi nyújtunk:

Munkakör: Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helye: Pécs

Munkaidő: fél állás (4 óra) – rugalmasan, egyeztetéssel

Munkába állás dátuma: A megfelelő jelölt azonnal kezdhet

Szerződés ideje: határozatlan idejű

A munkakör célja: Támogatni a gazdasági vezető munkáját adminisztratív és pénzügyi feladatok elvégzésével

Feladatok: Árajánlatok készítése; Projektek pénzügyi adminisztrációja, dokumentum kezelése; Pénztár kezelés; Belső szakmai szabályzatok összeállítása, naprakészségének biztosítása; Szerződések kezelése; Gazdasági vezető által delegált feladatok elvégzése

Egyéb juttatás: céges telefon, céges laptop

Szervezeten belüli előrelépési lehetőség: Van (Projektvezető, projekt pénzügyi vezető)

Amit mi várunk:

Végzettség: gazdasági/pénzügyi végzettség előny

Speciális ismeret: EPTK pályázatkezelő felület ismerete előny

Tapasztalat: Pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalat

Nyelvtudás: angol nyelvtudás előny

Számítógépes ismeretek: MS Office

Előny: Európai Uniós pályázatokban szerzett gyakorlat, angol nyelvtudás

Egyéb feltételek: B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Ami számunkra fontos: légy terhelhető, rugalmas, feladatorientált, precíz, pontos, módszeres, csapatjátékos és önálló munkavégzésre képes

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Pécs (Baranya megye)

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 2 év
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen