Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi szakértő

Gemenc KTI
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5577

Pénzügyi termékek értékesítésére keresek

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐT

 Kiskőrös irodánkba

Ha fontos Neked, hogy

o   támogató környezetben sajátíthatsz el egy új hivatást

o   a befektetett munkáddal arányos legyen a jövedelmed

o   egy felépített többlépcsős karrier rendszerrel várunk

o   jó hangulatban teljenek a hétköznapok

AKKOR TÉGED KERESLEK !!!

Feladataid lesznek:

·         képzéseink sikeres elvégzése

·         meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás

·         családok pénzügyi tájékoztatása, információ átadása az őket érintő törvényváltozásokkal kapcsolatban

·         igény alapján egyedi ajánlatok készítése, teljes körű tájékoztatás, szerződéskötés

·         egyéni ambíciód alapján akár saját csapat felépítése

Megfelelő jelölt vagy számunkra:

o   ha vannak céljaid

o   ha tennél és teszel is értük

o   ha tudsz és akarsz tanulni és fejlődni

o   ha fontos, hogy munkáddal értéket teremts

o   ha minimum érettségivel 1 év munkatapasztalattal rendelkezel

Várom önéletrajzod: aszodi.tunde@gmail.com

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Kiskőrös (Bács-Kiskun megye)