Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi-számviteli munkatárs (Analitikus könyvelő)

Csicsó Farm
:Lejárt
Hirdetés azonosító:5814

Feladatok:

  • Pályázati elszámolásokban való aktív részvétel
  • Analitikus könyvelés (anyagkönyvelés, termelés és értékesítés könyvelése, tárgyieszköz nyilvántartás) előkészítése, kontírozás, analitikus számla és napló vezetése, időszak végén összesítések készítése
  • Mérleg és eredménykimutatások készítése
  • Bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése
  • Az adatok, a könyvelés és a dokumentumok ellenőrzése
  • Információk rögzítése, tárolása és elemzése (számviteli szoftver)
  • Statisztikai és pénzügyi jelentések és táblázatok összeállítása ( készpénzbevételek, kiadások, követelések, kötelezettségek

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit vállaltunk kínál:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Somogycsicsó

Jelentkezés: karrier@csicsofarm.hu

Kategória:

Pénzügy / Számvitel / Menedzsment

Munkavégzés helye:

Somogycsicsó (Somogy megye)

Idegen nyelvtudás: Angol
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: OKJ képesítés
Vezetői engedély igen

Pénzügyi-számviteli munkatárs (Analitikus könyvelő) állás mentése