Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi tanácsadás, irodai adminisztratív munka

Brezovszki Zoltán ev
Hirdetés azonosító:4659

50 éves múltú, nemzetközi tanácsadó cég szekszárdi vezetősége keres azonnali munkakezdéssel agilis, megbízható fiatalokat.

A rendkívüli helyzetre való tekintettel otthonról, home office-ból végezhető munkafolyamatok.

Társaságunk cégek, illetve magánszemélyek számára nyújt díjmentes pénzügyi tájékoztatást, tanácsadást.

Díjmentes átképzést, folyamatos online oktatásokat tartunk.

Pénzügyi elemző, kiértékelő, illetve tanácsadói pozíciótól kezdve egészen az alsó vezetői lehetőségig keresünk munkatársakat.

Felvételi eljárásunk személyesen, illetve igény szerint online konferencia beszélgetés keretein belül is biztosítjuk.

Elsősorban fiatal pályakezdők, illetve egyetemisták jelentkezését várjuk.

Feladatok:
· ügyfelekkel való kapcsolattartás
· szerződések kezelése, kitöltése online
· Pénzügyi igényfelmérés
· adminisztráció

Elvárások:
· legalább középfokú végzettség,
· kiemelkedő kommunikációs készség,
· nyitott személyiség, motiváltság

Amit kínálunk:
· hosszú távú munkalehetőség
· előrelépési lehetőség
· díjmentes képzések
· magas, versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szekszárd és környéke

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az brezovszki.zoltan.ev@gmail.com email címen.

Kategória:

Adminisztráció / Irodai munka

Munkavégzés helye:

Tolna megye

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola
Vezetői engedély nem