Ingyenes hirdetésfeladás
Főoldal          Állások          Munkaadóknak
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi tanácsadó

Arrabona-Mentor Kft.
Hirdetés azonosító:3850

Győri irodánkba keresünk pénzügyi tanácsadó munkatársat.

Ha nem akarsz az átlaghoz tartozni és csatlakoznál egy megbízható multinacionális háttérrel rendelkező vállalathoz, lépj most!

Feladatok, melyek várnak Rád:

  • A cégcsoport termékeinek értékesítése lakossági és vállalati ügyfélkörben (biztosítási és banki termékek)
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Időpontegyeztetések, tárgyalások szervezése
  • Igényalapú értékesítés, tanácsadás saját ügyfélköröd részére

Amit kínálunk cserébe:

  • Multinacionális vállalati háttér Magyarország vezető lakásbiztosítójánál
  • Az átlagosnál lényegesen magasabb jövedelemszint
  • Kiszámítható, tervezhető karrierépítési lehetőség
  • Rendszeres szakmai továbbképzések
  • Kezdő anyagi támogatás

Elvárásaink a jelöltünkkel szemben:

  • Legalább középfokú végzettség érettségivel (diploma előnyt jelent!)
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlam
  • Vállalkozói szemlélet
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkavégzés helye: Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Tedd meg az első lépést a siker felé, jelentkezz most! Küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat a tanacsado.gyor@gmail.com email címre, és mi felvesszük Veled a kapcsolatot!

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola