Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi tanácsadó

Gondtalan Jövőért
:Lejárt
Hirdetés azonosító:4729

Szeretnéd megtalálni a hivatásod? Szívesen dolgozol ügyfelekkel és úgy gondolod, kiválóan kommunikálsz? Rugalmas időbeosztásban szeretnél dolgozni, akár otthonról?

Akkor csatlakozz csapatunkhoz Pénzügyi tanácsadóként!

Miért jelentkezz?
- Mert Velünk kiszámítható jövőt tudsz építeni
- Folyamatosan támogatunk szakmailag
- Lehetőséget biztosítunk a szakmai előre lépésre
- Dolgozhatsz online, offline, az idődet magad osztod be
- Itt nem csak munkát, hivatást is találsz

Amit várunk Tőled:
- Minimum középfokú végzettséget, azaz érettségit
- Jó kommunikációs készséget, találd meg a közös hangot az ügyfelekkel
- Dinamizmust
- Pontosságot, precizitást

Ezek a feladatok várnak Rád:
- Pénzügyi termékek értékesítése
- Pénzügyi tanácsadói feladatok ellátása
- Feladatokhoz tartozó adminisztráció ellátása, adatok rögzítése

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod és motivációs leveled az allas@gondtalanjovoert.hu e-mail címre.

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Beosztott
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Szakközépiskola