Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Pénzügyi tanácsadó

Instrad 2016 Bt
Hirdetés azonosító:5617

A jelenlegi gazdasági környezetben is stabil, piacvezető pozíciójú pénzügyi cég keres 2 főt az alábbi pozícióba:

Miért jó ez Neked:

  • Kezdő támogatással segítjük indulásodat, a bevételednek nincs felső határa
  • Kiemelkedő teljesítményedet átlagon felüli jövedelemmel és extra bónuszokkal honoráljuk
  • Multinacionális, stabil vállalat teljes termékpalettáját, prémium minőségű szolgáltatásait értékesítheted
  • Saját kapcsolati rendszereden kívül bőséges címanyaggal támogatjuk a munkádat
  • Rendszeres továbbképzéseinken az ország legjobb előadói és trénerei támogatják fejlődésedet

Ezek lesznek a feladataid:

  • Szakmai vagy vezetői karrierprogramban való részvétel
  • Igényfelmérés alapján, személyre szabott pénzügyi tervezet összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • Megoldási terv bemutatása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Meglévő ügyfelek állományainak, szerződéseinek kezelése

Amit kínálunk:

  • Profi irodai háttér
  • Családias környezet
  • Online munkavégzési lehetőség
  • Hosszú távú tervezhetőség
  • Minőségi képzés + mentori támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vezetői karrierpálya rendszer
  • Ügyfélállomány
  • Fix kezdőtámogatás + teljesítményarányos prémium

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség (diploma) vagy MNB hatósági vizsga
  • Jó kommunikációs képesség
  • Felelősségteljes tevékenység
  • Üzleties megjelenés
  • Talpraesettség
  • Egyéni vagy társas vállalkozói forma

 Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

·       Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

·       Szükséges végzettség:

  • Főiskola

·       Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

·       Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

·       Munkavégzés helye:

·        Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Kategória:

Bank / Biztosítás / Tőzsde

Munkavégzés helye:

Budapest

Idegen nyelvtudás: Nem szükséges
Nyelvtudás szintje: Nem szükséges
Foglalkoztatás módja: Vállalkozó
Beosztás: Specialista
Releváns munkatapasztalat: 3 és 5 év között
Minimális képzettség: Főiskolai végzettség
Vezetői engedély nem