Főoldal          Állások          Munkaadóknak          Támogatóinknak          Ügyfélszolgálat
Bejelentkezés          Regisztráció

Porfestő

Work-force Kft.
Hirdetés azonosító:7086

Nyitott porfestő pozíció a Pilisszentiváni gyárunkban!
Nem gond, ha pályakezdő vagy,mindent megtanítunk!

Feladatok :

  • festési munkálatok elvégzése, előkészítése
  • karbantartási munkákban való részvétel
  • minőségi és mennyiségi előírások betartása

Elvárások:

  • Tapasztalat előny, de nem elvárás
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 18. életév betöltése
  • 3 műszak vállalása

Alapbéren felüli juttatások:

  • Cafatéria
  • Életbiztosítás a belépés pillanatától
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj
  • Toborzási prémium
  • Hűségjutalom 3/5/10 éves munkaviszony után
  • Kávé-, üdítő, vagy édességautomata hozzájárulás
  • Hetente friss gyümölcs
  • Túlóra esetén túlórapótlék
  • Éves bónuszkifizetés (13. havi bér)
  • Havi elszámolás, nincs munkaidőkeret
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest, Piliscsév, Pilisszántó, Csolnok, Dorog, Esztergom, Dorog, Leányvár, Piliscsaba, Dág, Annavölgy, Sárisáp, Úny, Tinnye, Pilisvörösvár, Üröm, Solymár)
  • Munkába járási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség, kiemelkedő teljesítmény esetén bérfejlesztés és/vagy saját állományba kerülési lehetőség

Jelentkezni a csullog.nikoletta@work-force.hu e-mail címen lehet, vagy a 06203538667-es számon!

Reméljük, minél hamarabb csatlakozol szuper csapatunkhoz :)

Kategória:

Fizikai munka / Segédmunka

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván (Pest megye)

Beosztás: Betanított munkás
Releváns munkatapasztalat: Tapasztalat nem szükséges
Minimális képzettség: Általános iskola
Vezetői engedély nem

Porfestő állás mentése